Zakładki do książek nie z tej ziemi!

Porcja zakładek do książek nie z tej ziemi w wykonaniu czytelników Biblioteki Zespołu Szkół w Starej Przysiece Drugiej. Prace zostały wykonane podczas warsztatów „Kreatywnego tworzenia zakładek do książek” w ramach konkursu „Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart”. Dodatkowo na wystawie zaprezentowano „Skarby czytelników”.

Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi! Zakładki do książek nie z tej ziemi!