- wydarzenie już minęło.
Konferencja projektu „LIBRA.I”
Konferencja będzie kulminacją projektu „LIBRA.I”. W jej trakcie przedstawimy bibliotekarzom przebieg projektu oraz jego wynik, przysłuchamy się rozmowom ekspertów z instytutu FARI, Politechniki Łódzkiej z artystami posługującymi się w swoich pracach nowymi mediami. Będzie to również szansa do wymiany doświadczeń z bibliotekarzami z innych krajów, a także możliwość do własnoręcznego przetestowania narzędzi, które udało nam się wspólnie wypracować.

