Jubileuszowe 25. Targi Książki w Krakowie

Tegoroczna 25. odsłona Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie obędzie się od 27 do 30 października. Wydarzenia będą inspirowane polskim romantyzmem.

Zwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych spotkaniach, prelekcjach oraz dyskusjach, spotkać się z ulubionymi pisarzami, zdobyć autografy i powiększyć swoje domowe biblioteczki o nowe tytuły. Tegorocznej edycji przyświecają słowa Juliusza Słowackiego „Trzeba nam nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba”, dlatego targi po raz kolejny zaprezentują nową odsłonę. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 470 wystawców, przygotowując swoje premiery wydawnicze właśnie na targi – zachęcają organizatorzy.

Rejestracja dla bibliotekarzy jest nieodpłatna i trwa do 18 października. Dla osób, które nie będą mogły przyjechać do Krakowa, wydarzenia będą transmitowane na stronie www.ksiazka.krakow.pl.

Źródło zdjęć: mat.pras.