(nie)konferencja Kierunek Wizerunek pod patronatem Lustra Biblioteki

To już 7. edycja (nie)konferencji Kierunek Wizerunek. Wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Gdynia odbędzie się od 6 do 8 października 2021 roku pod patronatem Lustra Biblioteki.

(nie)konferencja Kierunek Wizerunek to trzydniowe, ogólnopolskie wydarzenie branżowe dla pracowników bibliotek w formule online. Tegoroczna edycja dotyczy książki rozumianej jako produkt.

Ostatnie doniesienia GUS-u nie są zbyt optymistyczne – pandemia odbiła się na nawykach czytelniczych użytkowniczek i użytkowników bibliotek. Dlatego w czasie nowej edycji Kierunku Wizerunku zastanowimy się:

• jak odwrócić ten trend
  • w jaki sposób wykorzystać komercyjne triki w pracy w kulturze
  • jak zaprojektować, a przede wszystkim wykorzystać badania preferencji czytelniczych w codziennej pracy
  • jak jeszcze możemy pomóc naszym czytelniczkom i czytelnikom spotkać się z ich ulubionymi autorami i autorkami.

Więcej: kierunekwizerunek.pl

Źródło zdjęć: mat.pras. Biblioteka Gdynia