Książka czy wiedza, czyli różnorodność form i narzędzi edukacji

Zapraszam na konferencję „Książka czy wiedza, czyli różnorodność form i narzędzi edukacji” poświęconą różnorodnym formom promocji czytelnictwa. Lustro Biblioteki objęło wydarzenia swoim patronatem.

Konferencja odbędzie się 28 listopada 2017 roku w Bielsku-Białej i jest organizowana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bielsku-Białej we współpracy z Bielskim Oddziałem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

W programie znajdą się dwa wystąpienia zaproszonych gości oraz trzy propozycje warsztatów związanych z zagadnieniem promocji czytelnictwa.

konferencja

Rejestracja elektroniczna będzie dostępna do 24.11.2017 r. lub do zamknięcia listy uczestników. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

Źródło zdjęć: pixabay.com