Jak mała biblioteka z Wrześni sprowadziła znanego blogera na ziemię

Biblioteka w wielkopolskiej Wrześni otrzymała od blogera finansowego, Michała Szafrańskiego, darmowy egzemplarz książki, edukującej Polaków w zakresie prostych sposobów na oszczędzanie i pomnażanie majątku. Odpowiedź, jaką Szafrański dostał od dyrektor biblioteki, zdumiewa. Zwłaszcza że na jego książkę w innych placówkach w Polsce czytelnicy czekają w kilkudziesięcioosobowych kolejkach.

Pozycja, którą Szafrański zaoferował placówce z Wielkopolski gratis, to przewodnik po finansach osobistych, “który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole”. Szafrański tłumaczy, jak zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek, które zastawiają na nas banki, czy zaplanować wysokość emerytury. Licząca 540 stron pozycja uczy też, jak zoptymalizować podatki czy inwestować z głową – innymi słowy, jak zostać “finansowym ninją”.

Czytaj więcej na innpoland.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com

Poniżej tweety Michała Szafrańskiego: