Lustro Biblioteki

Reklama

Miesięcznie stronę Lustra Biblioteki odwiedza 100-260 tys. użytkowników. Na Facebooku mamy prawie 13 tys. fanów i 14 tys. obserwujących. Zasięg Lustra Biblioteki to również grupa Forum Bibliotekarzy ze społecznością prawie 7,5 tys. bibliotekarzy, nauczycieli bibliotekarzy i praktyków.

Skontaktuj się: redakcja@lustrobiblioteki.pl

1. REKLAMA NA STRONIE GŁÓWNEJ

Reklama umieszczona centralnie nad sliderem według dowolnych wymiarów stanowiąca odnośnik do strony reklamodawcy.

2. REKLAMA NA PASKU BOCZNYM

Button na pasku bocznym – reklama w formie buttona umieszczonego w prawym pasku bocznym serwisu w formie statycznej lub animowanej grafiki stanowiący odnośnik do strony reklamodawcy.

3. ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reklamuj się poprzez artykuł. Dzięki połączeniu tekstu i wizualizacji w formie linkujących obrazów zaprezentujesz ofertę swojej firmy. Jeśli zależy ci na fachowym przedstawieniu oferty Twojej firmy skorzystaj z publikacji artykułów sponsorowanych! Możemy przygotować i opublikować artykuł, który ukaże się na stronie głównej serwisu lub opublikować artykuł nadesłany przez Klienta.

4. BANER W ARTYKULE

Reklama w formie graficznej umieszczona w treści artykułu lub na końcu artykułu. Ustalenia według preferencji Klienta.

5. AKCJE PARTNERSKIE I SPONSORSKIE

Jeśli chcesz wypromować swój produkt lub usługę skorzystaj z oferty organizacji akcji partnerskich, sponsorskich połączonych z konkursami dla czytelników Lustra Biblioteki!

6. SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE

Reklamuj się także w mediach społecznościowych. Reklamę Twojej firmy zamieścimy na naszych serwisach społecznościowych poprzez udostępnienie.

Jesteśmy otwarci na inne propozycje klientów.

Pokaż się w Lustrze Biblioteki!

Przy długoterminowych kampaniach reklamowych oferujemy korzystne zniżki.  

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą prosimy o kontakt: redakcja@lustrobiblioteki.pl