• This event has passed.

II Ogólnopolski Kongres Biblioteczno-Wydawniczy

4 czerwca 2018

Tegoroczna edycja będzie wydarzeniem jednodniowym podzielonym na dwa panele tematyczne, z czego pierwszy z nich skupiać się będzie na zagadnieniach związanych z pracą bibliotek, drugi dotyczyć będzie szeroko rozumianej działalności wydawniczej. Bibliotekarze będą mieli okazję zapoznać się z nowymi metodami pracy z różnymi grupami użytkowników i nowoczesnymi narzędziami, które w tej pracy można wykorzystać, jak również dowiedzą się gdzie, z kim i w jakim zakresie można i warto współpracować, zarówno w zakresie poszerzenia oferty biblioteki, jak i podniesienia swoich kwalifikacji, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Z kolei Wydawcom postaramy się przede wszystkim przybliżyć kwestie związane z różnymi formami i kanałami dystrybucji publikacji, w tym zarówno ich sprzedaży, jak i nieodpłatnego udostępniania w ramach polityki otwartego dostępu.

Lustro Biblioteki objęło wydarzenie swoim patronatem.

Date:
4 czerwca 2018