Dla mediów

„Dla mediów” to zakładka przedstawiająca zbiór informacji przygotowanych z myślą o przedstawicielach mediów oraz wszystkich, którzy poszukują informacji na temat Lustra Biblioteki.

Znajdą tu Państwo bieżące i archiwalne informacje prasowe dotyczące naszej strony oraz materiały do pobrania lub zamieszczenia w materiałach prasowych bądź też na innych witrynach.

KONTAKT e-mail w sprawie konferencji, patronatu, wywiadu, współpracy, reklamy redakcja@lustrobiblioteki.pl

MATERIAŁY DO POBRANIA

Pobierz logotyp

 

Wklej kod html z logiem Lustra Biblioteki na swoją stronę

<a href=”http://www.lustrobiblioteki.pl/”><img border=”0″ alt=”Lustro Biblioteki” width=”210″ src=”http://i.imgur.com/BvbXHqn.png=”250″/></a>

Notka prasowa

Lustro Biblioteki to serwis biblioteczny dla bibliotekarzy i miłośników książek. Na jego łamach pokazujemy, że biblioteki są otwarte dla wszystkich, a czytanie jest modne. Z jednej strony przedstawiane są treści naukowe, z drugiej bardziej rozrywkowe i o charakterze informacyjnym. Serwis istnieje od kwietnia 2012 roku i w przeciągu niecałego roku zyskał poparcie wśród znanych osób ze środowiska bibliotekarskiego, znanych postaci, cenionych autorów książek i innych czytelników. Lustro Biblioteki stanowi źródło rzetelnej informacji, wiedzy i porad dla bibliotekarzy.

W Lustrze Biblioteki zobaczysz jak wiele dzieje się w bibliotekach. Trafisz do księgozbioru nietypowych książek i na akcje czytelnicze. Odkryjesz nietypowe znaleziska w książkach i ciekawostki technologiczne.

W Lustrze Biblioteki dowiesz się, gdzie powstają nowe biblioteki, jakie skarby skrywają kolekcje cyfrowe i co ważnego dzieje się w świecie bibliotecznym. Na łamach Lustra Biblioteki zamieszczane są także wyselekcjonowane BiblioNews-y, czyli wiadomości związane z bibliotekami, czytelnictwem, nowymi technologiami i nie tylko. Lustro Biblioteki to także źródło inspiracji dla bibliotekarzy oraz platforma z interesującymi materiałami.

 

Zamieść Agregator blogów bibliotecznych na swojej stronie

Agregator blogów bibliotecznych to zbiór blogów o tematyce bibliotecznej. Znajdziesz tu blogi bibliotek publicznych, bibliotek pedagogicznych, bibliotek szkolnych, blogi filii bibliotecznych i nie tylko. Szukaj tematów na czasie, wciągających postów i inspiruj się!

<a href=”http://lustrobiblioteki.pl/agregator-blogow-bibliotecznych/“><img border=”0″ alt=”Lustro Biblioteki” width=”420″ src=”http://i.imgur.com/irqN9kE.jpg” height=”315″/></a>

Pobierz grafikę Agregatora blogów bibliotecznych

 

Zamieść Oferty pracy dla bibliotekarzy na swojej stronie

Bibliotekarzu, szukasz pracy? Dobrze trafiłeś!

Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę!

<a href=”http://lustrobiblioteki.pl/oferty-pracy-dla-bibliotekarzy/“><img border=”0″ alt=”Lustro Biblioteki” width=”420″ src=”http://i.imgur.com/PMG6CSn.jpg” height=”315″/></a>

Pobierz grafikę Ofert pracy dla bibliotekarzy