30 ofert pracy dla bibliotekarzy

Szukasz pracy w bibliotece? Sprawdź, gdzie poszukiwani są bibliotekarze!

Najwiecej ofert jest dostępnych w woj. mazowieckim (12) i w woj. wielkopolskim (5).

Na liście znalazły się propozycje dla nauczycieli bibliotekarzy, jednak bez niespodzianek oraz oferty dla bibliotekarzy. Warto zwrócić uwagę na wakaty w: Bibliotece Narodowej, Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku, Centralnej Bibliotece Wojskowej, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie czy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Można wziąć udział w dwóch konkursach na dyrektora biblioteki w GBP w Będzinie oraz Książnicy Podlaskiej. Stanowisko kierownika czeka też w Wieliszewie.

Dla osób chcących zdobyć doświadczenie czeka kilka staży.

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Wyślij nam swoją ofertę na adres praca@lustrobiblioteki.pl.

Zobacz też nowe biblioteki!

Źródło zdjęć: freepik.com