#onlinenakwarantannie – zgłoś inicjatywę i zainspiruj innych do działania

Zapraszam wszystkich bibliotekarzy do współpracy przy projekcie #onlinenakwarantannie. Projekt ma na celu pokazanie inicjatyw i dobrych praktyk bibliotek w czasie ich zamknięcia dla użytkowników.

Uwolnijcie swoją kreatywność i działajcie w sieci! Mile widziane są każde inicjatywy – małe i duże, zabawne i poważne.

Lustro Biblioteki stworzy specjalną stronę z Waszymi inicjatywami, tak by stanowiły one inspiracje i materiały do działania dla innych. Jednocześnie były formą promocji dla bibliotek, w których pracujecie.

Najciekawsze inicjatywy trafią na stronę główną Lustra Biblioteki.

Zgłoś swoją inicjatywę

Aby zgłosić inicjatywę wypełnij poniższy formularz lub oznacz profil Lustra Biblioteki na Facebooku z hasztagiem #onlinenakwarantannie.

Zgłoszenia można przesyłać cały czas.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Informacje dla bibliotek w czasie epidemii

Wszystkie aktualne informacje dla bibliotek różnych typów dostępne są w serwisie #koronawirus – informacje dla bibliotek.