Książkowy patronat Lustra Biblioteki

Książka Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek! wydawnictwa Dwukropek ukazała się pod patronatem Lustra Biblioteki. To interesująca lektura Kariny Yan Glaser dla dzieci od 8 lat.

Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek!

Bestsellerowa seria New York Times’a! Znajoma rodzina z Harlemu powraca w trzeciej odsłonie serii Rodzina ze 141 Ulicy, w której młodzi Vanderbeekerowie ścigają się z czasem, aby uratować cukierniczy biznes swojej matki.

Dla Vanderbeekerów ferie wiosenne nie mogły się lepiej zacząć. Isa wraca z obozu, Oliver buduje domek na drzewie, a Laney, Jess i Hiacynta są podekscytowane, że mogą pomóc mamie, która stanęła przed niebywałą szansą – będzie bohaterką artykułu w znanym czasopiśmie. Jednak nieoczekiwana wizyta urzędnika miejskiego obraca ich plany w proch, a co gorsza – zagraża biznesowi mamy. Znowu muszą zewrzeć szyki, aby stawić czoła przeciwnościom losu.