Kolej na biblioteki – druga odsłona

Powstał nowy spot reklamowy „Kolej na biblioteki” prezentujemy ofertę wielkopolskich bibliotek, z której można skorzystać online. Materiał jest emitowany przez sierpień 2020 roku na ekranach w pociągach Kolei Wielkopolskich i jest częścią większej kampanii promującej biblioteki.

Czas pandemii spowodował, że częściej i chętniej korzystamy z oferty kulturalnej dostępnej w internecie. Zachęcamy do skorzystania z e-usług i propozycji kulturalnych wielkopolskich bibliotek dostępnych w Internecie: katalog zbiorów online, e- booki i inne zbiory cyfrowe, materiały z Wielkopolskiej Biblioteki Cyfrowej, konkursy, spotkania online. To cel inicjatora akcji, którym jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

O poprzedniej edycji pisałam rok temu. Wówczas w filmie prezentowana była nowoczesna architektura i aranżacja wnętrz wybranych bibliotek publicznych w Wielkopolsce.

Zachęcam również do podania dalej listy bibliotek cyfrowych w Polsce i na świecie.

Źródło zdjęć: mat.pras.