Szukasz pracy? Zobacz aktualne oferty pracy w bibliotekach

38 oferty pracy na stanowiskach bibliotekarza, nauczyciela bibliotekarza oraz innych czekają na Ciebie.

Stanowiska kierownicze

Trwa konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciepłowodach.

W Warszawie poszukiwany jest kierownik Placówki Bibliotecznej w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wola.

Kierownik Sekcji Obsługi Czytelnika jest poszukiwany w Bibliotece Politechniki Gdańskiej.

Wciąż aktualna jest oferta na kierownika Biblioteki PJATK w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Stanowiska inne

Ostatnia szansa na złożenie oferty w Bibliotece Narodowej na stanowisko bibliotekarza / starszego bibliotekarza w Zakładzie Wypożyczania Krajowego i Zagranicznego. Trwa również rekrutacja na stanowisko bibliotekarza do katalogowania publikacji bibliologicznych oraz redagowania Polskiej Bibliografii Bibliologicznej.

Do działu pracy z dziećmi młodszego bibliotekarza lub bibliotekarza szuka Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu.

Bibliotekarza do obsługi czytelników, w dziale w organizacji wydarzeń kulturalnych i prowadzeniu strony internetowej przyjmie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Kownackiej w Żychlinie.

Biblioteka Główna UKSW w Warszawie zatrudni młodszego bibliotekarza / starszego bibliotekarza. Do głównych zadań należeć będzie opracowanie bibliograficzne zbiorów bibliotecznych w formacie MARC 21.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach zatrudni bibliotekarza do gromadzenia, opracowania i udostępniania zbiorów. Na podobnym stanowisku praca czeka w Bibliotece Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Z kolei Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu szuka młodszego bibliotekarza do Działu Udostępniania Zbiorów.

Biblioteka Instytutu Religioznawstwa na Wydziale Filozoficznym UJ ogłosiła konkurs na stanowisko starszego bibliotekarza m.in. do katalogowania.

Biblioteka Naukowa Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny ma wolne stanowisko dla bibliotekarza.

W Pińczowie i Żywcu czekają staże na asystenta bibliotekarza.

• woj. mazowieckie – 9 ofert
  • woj. dolnośląskie – 5 ofert
  • woj. śląskie – 4 oferty
  • woj. małopolskie – 3 oferty
  • woj. kujawsko-pomorskie – 3 oferty
  • woj. łódzkie – 2 oferty
  • woj. podkarpackie – 2 oferty
  • woj. świętokrzyskie – 2 oferty
  • woj. warmińsko-mazurskie – 2 oferty
  • woj. wielkopolskie – 2 oferty
  • woj. zachodniopomorskie – 2 oferty
  • woj. pomorskie – 1 oferta
  • woj. opolskie – 1 oferta

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!