Lustro Biblioteki

Rusza nowy serwis #koronawirus – informacje dla bibliotek

17/04/2020

Lustro Biblioteki prezentuje specjalny serwis z informacjami dla bibliotek w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Informacje są na bieżąco aktualizowane i zawierają m.in. wykaz aktów prawnych i komunikatów dotyczących działalności bibliotek. To także źródło opinii prawnych, rekomendacji, porad i materiałów dla bibliotek.

Pokaż swoją inicjatywę!

Czekam na Wasze propozycje, inicjatywy oraz pomysły radzenia sobie w dobie koronawirusa. Najciekawsze z nich będą publikowane na bieżąco na stronie Lustra Biblioteki oraz promowane w mediach społecznościowych, Forum Bibliotekarzy oraz w nowym serwisie.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: redakcja@lustrobiblioteki.pl

Z bibliotekarskim pozdrowieniem,

Nowoczesna bibliotekarka, miłośniczka nietypowych książek i bibliotecznych zmagań w walce o czytelnika. Na co dzień zajmująca się PR-em bibliotek i pokazywaniem ich dobrych stron. Założycielka i red. nacz. Lustra Biblioteki oraz czasopisma „Biblioteka Publiczna”. Ekspert ds. bibliotek, prowadząca szkolenia dla bibliotekarzy i czytelników bibliotek. Autorka książek i wielu artykułów.