Ponad 4000 bibliotekarzy na Forum Bibliotekarzy – dołącz do najliczniejszej grupy branżowej!

Na Forum Bibliotekarzy, prowadzonym przez Lustro Biblioteki na Facebooku, jest 4050 bibliotekarek i bibliotekarzy! To najliczniejsza branżowa społeczność. To miejsce do dzielenia się inspiracjami, doświadczeniami, a także miejsce, gdzie rozwiązujemy problemy i doradzamy.

Zapraszam do dyskusji, zgłaszania problemów – na Forum Bibliotekarzy nie ma pytań bez odpowiedzi. Wszyscy bibliotekarze są niezwykle pomocni, więc jeśli szukasz rozwiązania odważ się zapytać. Na Forum możesz też podzielić się inspiracją, zrealizowaną inicjatywą, rozpocząć luźną rozmowę, a nawet zaproponować coś innowacyjnego.

W grupie poruszamy tematy ważne dla środowiska, promujemy ciekawe działania, pomagamy innym, zadajemy pytania i wspólnie szukamy odpowiedzi.

Zapraszam bibliotekarki, bibliotekarzy i osoby zwariowane na punkcie bibliotek – takie jak ja!

Forum Bibliotekarzy znajdziesz na Facebooku.