Książkowa kolejka, czyli jak szybko przenieść księgozbiór

45 minut na przeniesienie księgozbioru dla dzieci i młodzieży? Tak, to możliwe dzięki wsparciu samych zainteresowanych. W Jarocinie najmłodsi i uczniowie zapoczątkowali akcję „książkowej kolejki”.

Przenoszenie książek do Kamienicy Kultury zapoczątkowały dzieci z przedszkoli „Jarzębinka, „Stokrotka” i „Marcinek” oraz uczniowie klas piątych z Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie z silnym wsparciem zastępców burmistrza: Bartosza Walczaka i Roberta Kaźmierczaka.

Książkowa kolejka, czyli jak szybko przenieść księgozbiór

– Tak oto w 45 minut przeniesiono cały księgozbiór dedykowany dzieciom i młodzieży. Bibliotekarki dziękują maluchom, dzieciom, nauczycielkom i opiekunkom oraz dyrektorom placówek edukacyjnych, którzy uczestniczyli w tej porannej akcji – podsumowują pomysłodawcy akcji.

Źródło zdjęć: UM Jarocin