II Ogólnopolska Konferencja Naukowa WIAD20 „Architektura Informacji Istotą Projektu”

WIAD, czyli Światowy Dzień Architektury Informacji, jest rokrocznie organizowany wspólnie przez sieć globalnych, regionalnych i lokalnych wolontariuszy, przy wsparciu Instytutu Architektury Informacji. Już po raz drugi, Toruń jest jedną z 55 lokalizacji z całego świata (i jedyną w Polsce!), w których odbywają się obchody WIAD.

Koło Naukowe Doktorantów „Pytanie” wraz z Instytutem Badań Informacji i Komunikacji, organizuje na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika konferencję naukową WIAD20 „Architektura Informacji Istotą Projektu”.

Skierowana jest ona do studentów, doktorantów, badaczy, profesjonalistów UX i AI oraz wszystkich zainteresowanych. Obrady rozpoczną się 22 lutego 2020 roku w Toruniu.

Gośćmi Honorowymi II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej WIAD20 „Architektura Informacji Istotą Projektu” będą: Natalia Bienias „Zebza” (Mobee Dick), Michał Olszewski (Allegro) i Wojtek Kutyła. Szczegóły i rejestracja dostępne są na stronie www wydarzenia.

Lustro Biblioteki objęło wydarzenie swoim patronatem.

Źródło zdjeć: mat.pras., pixabay.com – Wokandapix