MarkeTHINK! – czyli biblioteka dobrych praktyk

Jeżeli zastanawiasz się, jak wytłumaczyć skomplikowane rzeczy w prosty sposób sięgnij po explainer video oraz video scribing. Dzięki krótkim animowanym filmom zaprezentujesz bibliotekę z najlepszej strony, a przede wszystkim zaintrygujesz odbiorcę osiągając zamierzone efekty. By dopełnić całości scenariusza i pokazać najważniejsze informacje zastosuj myślenie wizualne i mind mapping. Do tego połącz obraz ze słowem i wykreuj wizerunek biblioteki w obiektywie. Motywuj młodych czytelników dzięki gamifikacji i otwórz przestrzeń biblioteki na nowe działania. Nie bój się wyzwań i działaj, nawet przy niewielkim budżecie. Włącz myślenie marketingowe i walcz o uwagę czytelników!

Zobacz prezentację i działaj!

MarkeTHINK! czyli biblioteka dobrych praktyk_Barbara Maria Morawiec

Źródło zdjęć: Barbara Maria Morawiec, linki podane w prezentacji oraz domena publiczna