Znajdźmy wspólny język! – hasło Nocy Bibliotek

V wydanie akcji Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 5 października 2019 roku. Hasło tegorocznej edycji to „Znajdźmy wspólny język!”. Do tej pory w akcji zarejestrowało się 390 bibliotek.

Znajdźmy wspólny język!

Od poszukiwaczy skarbów, nocy detektywów i zabawy w chowanego w ciemnej bibliotece między regałami, przez włączanie wykluczonych, łączenie ponad podziałami, warsztaty międzypokoleniowe, po zabawy językowe i słowotwórcze oraz wokół języka ulubionych pisarzy i poetów – tak uzasadniono wybór hasła Nocy Bibliotek.

Rejestracja

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony nocbibliotek.org/rejestracja wypełniając formularz. Należy w nim podać: podstawowe dane biblioteki, plan wydarzeń podczas lokalnego wydarzenia oraz zaakceptować regulamin.

V wydanie Nocy Bibliotek

Źródło zdjęć: pixabay.com – Pixapopz