Podziel się ciekawym pomysłem i praktykami!

Jeśli chcesz pokazać ciekawy projekt, zaprezentować sposób na promocję czytelnictwa lub podzielić się praktykami z innymi bibliotekarzami, to nadszedł dobry czas. Napisz artykuł do czasopisma, które jest najbliżej bibliotekarzy, jest pomocą warsztatową, a także miejscem dzielenia się doświadczeniami oraz poruszania ważnych, nieraz trudnych tematów.

Prześlij propozycję tekstu do „Biblioteki Publicznej”

Czekamy na propozycje bibliotekarzy z większych i mniejszych placówek, dyrektorów bibliotek, specjalistów w poszczególnych dziedzinach. Napisz na jeden z adresów:

• redakcja@lustrobiblioteki.pl
  • barbara.morawiec@sukurs.edu.pl

Wzory artykułu, scenariusza i wskazówki dla autorów dostępne są na stronie www.bibliotekapubliczna.com w zakładce „Autorzy”.

Zainwestuj w siebie!

Po opublikowaniu tekstu w czasopiśmie „Biblioteka Publiczna” wiele naszych autorek i autorów jest zapraszanych w roli prelegentów na konferencje lub jako eksperci na różnego rodzaju szkolenia. Po drugie – dzięki „Bibliotece Publicznej” każde z nich promuje nie tylko swoją placówkę, ale też region i siebie, co jest zauważalne przez lokalne media.

Co więcej materiały, przyjęte przez redakcję, są wynagradzane honorarium.

Jaki powinien być dobry artykuł?

Zdjęcia: unsplasf.com – Kaitlyn Baker, Biblioteka Publiczna