V wydanie Nocy Bibliotek

V wydanie akcji Noc Bibliotek odbędzie się w nowym, jesiennym terminie – w sobotę 5 października 2019 roku. Lustro Biblioteki, jako stały patron, zachęca biblioteki publiczne, szkolne i inne z całej Polski do udziału. Rejestracja rozpoczyna się już jutro!

Noc Bibliotek

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony nocbibliotek.org/rejestracja wypełniając formularz. Należy w nim podać: podstawowe dane biblioteki, plan wydarzeń podczas lokalnego wydarzenia oraz zaakceptować regulamin.

Noc Bibliotek to:

• ogólnopolska, wieczorno-nocna impreza promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać
  • okazja do niekonwencjonalnego zaprezentowania zbiorów i oferty edukacyjno-kulturalnej oraz poszerzenia grona czytelników
  • promocja bibliotek w mediach i na Mapie Nocy Bibliotek.

W poprzednim roku

Inauguracja Nocy Bibliotek 2018