Dlaczego toruńskie biblioteki są czynne dopiero od godzin południowych?

Dlaczego toruńskie biblioteki są czynne dopiero od godzin południowych? – to pytanie zadała czytelnicza portalu „Tylko Toruń”. Redakcja podaje do wiadomości list użytkowniczki Książnicy Kopernikańskiej, która chce by filie biblioteczne były otwarte w godzinach porannych, a nie jak dotychczas dopiero od godzin popołudniowych (za wyjątkiem piątku).

Odzew biblioteki był bardzo szybki i pozytywny:

– Kwestia godzin otwarcia filii Książnicy Kopernikańskiej jest u nas stale obecna – odpowiada Marek Ospalski z Książnicy Kopernikańskiej. – Zgodnie z sugestiami czytelników i w miarę naszych możliwości sukcesywnie wydłużamy godziny otwarcia bibliotek. W lutym zmienimy godziny otwarcia w kilku kolejnych filiach.

Zgodnie z zapowiedzią Książnica Kopernikańska opublikowała komunikat, w którym podaje:

Od piątku, 1 lutego 2019 r., wydłużamy godziny otwarcia filii Książnicy Kopernikańskiej. Zgodnie z sugestiami czytelników, niektóre biblioteki będziemy otwierać wcześniej, inne będą czynne o godzinę dłużej, większość będzie otwarta również w soboty.

Czytaj więcej na: tylkotorun.pl
Źródło zdjęć: pixbay.com – athree23