Kierunek-Wizerunek – patronat Lustra Biblioteki

Już 18-19 czerwca 2018 roku w Gdyni odbędzie się branżowa (nie)konferencja Kierunek-Wizerunek. Temat przewodni to rozwój osobisty pracowników biblioteki. Lustro Biblioteki objęło wydarzenie swoim patronatem.

Kierunek-Wizerunek

(nie)konferencja Kierunek-Wizerunek to dwudniowe, ogólnopolskie wydarzenie branżowe dla bibliotekarzy i pracowników bibliotek. Podczas tegorocznej, czwartej edycji będzie mowa o rozwoju osobistym pracowników biblioteki.

Biblioteka Gdynia, która jest organizatorem wydarzenia, chce, aby to wydarzenie było dla uczestników momentem zastanowienia się: Jaki powinien być mój następny krok? Co mogę zrobić, żeby osiągnąć zawodową satysfakcję?

kierunek-wizerunek

Praktycznie i profesjonalnie

Pierwszego dnia spotkania uczestnicy wezmą udział w grupowym treningu w formule action learningu pod okiem moderatora, który m.in. pomoże im w rozwiązaniu codziennych zawodowych problemów oraz kształtowaniu postaw proaktywnych.

Drugiego dnia eksperci – Magdalena Milewska, Piotr Bucki, Joanna Grandzicka – powiedzą:

• dlaczego warto koncentrować swoją uwagę na celu, a nie na problemie;
  • czym jest indywidualny plan rozwoju zawodowego;
  • dlaczego warto wprowadzić go w świat bibliotek.

Warsztaty odbędą się pod następującymi tytułami:

• Jak rozwijać się w bibliotece?
  • Action learning jako metoda rozwoju organizacji
  • Automotywacja, czyli jak pielęgnować swój zapał do pracy?

Szczegóły udziału dostępne są na stronie kierunekwizerunek.pl.

Źródło zdjęć: Biblioteka Gdynia