2 tys. super bibliotekarzy na wyjątkowym forum!

A czy ty jesteś już na Forum Bibliotekarzy? Lustro Biblioteki zaprasza do dyskusji w wyjątkowym miejscu, gdzie swoimi doświadczeniami dzieli się już ponad 2 tys. osób z całego kraju.

2 tysiące osób i 2 tysiące pomysłów

Zdumiewająco szybko rośnie w siłę facebookowa grupa utworzona z myślą o wzajemnej wymianie praktyk, porad i pomysłów. To miejsce fachowego doradztwa i spotkań w sieci. Dziś do Forum Bibliotekarzy zapisał się 2 tys. członek – takie tłumy spotkałam ostatnio na Kongresie IFLA.

Zapraszam do dyskusji, zgłaszania problemów – na Forum Bibliotekarzy nie ma pytań bez odpowiedzi. Wszyscy bibliotekarze są niezwykle pomocni, więc jeśli szukasz rozwiązania odważ się zapytać. Na Forum możesz też podzielić się inspiracją, zrealizowaną inicjatywą, rozpocząć luźną rozmowę, a nawet zaproponować coś innowacyjnego.

Do grupy można dołączyć klikając TUTAJ.

Dołącz do super bibliotekarzy!