bibliotekikonkursykulturapolecamy

Zgrana biblioteka – planszówkowy konkurs

zgranabiblioteka_konkurs

Jeżeli prowadzisz w bibliotece klub miłośników gier planszowych i uważasz, że biblioteka to najbardziej zgrane miejsce dla różnych grup wiekowych weź udział w specjalnym mikołajkowym konkursie z nagrodami.

Graj w bibliotece! – popularne planszówki

Nagrody do zagrania

Do wygrania zestawy gier na które składają się następujące tytuły:

• Pentago – zakręcone kółko i krzyżyk,
  • SłowoStwory – wzbogać swoje słownictwo,
  • Polowanie na Robale – ucz się i licz razem z robalami,
  • Torres – zostań królem zamku.

I-II miejsce – zestaw 4 gier o wartości 410 zł

III-V miejsce – zestaw 3 gier o wartości 260 zł

gry planszowe

Zadanie konkursowe

Polega na przesłaniu zdjęcia związanego z grami planszowymi w bibliotece. Może to być np. fotografia przedstawiająca lokalny klub miłośników gier planszowych, prezentująca planszówkowe zbiory lub też jedno ze spotkań z grami w roli głównej.

Do zdjęcia dołącz krótki podpis lub hasło zachęcające do grania.

Do udziału w konkursie uprawnione są biblioteki publiczne, pedagogiczne i szkolne. Zgłoszenia należy wysłać na adres: konkurs@lustrobiblioteki.pl do 20 grudnia 2017 r.

Pobierz REGULAMIN KONKURSU i załącznik poprawnego ZGŁOSZENIA biblioteki.

Nowoczesna bibliotekarka, miłośniczka nietypowych książek i bibliotecznych zmagań w walce o czytelnika. Założycielka i red. nacz. Lustra Biblioteki. Autorka książek “Biblioteki cyfrowe: tworzenie, zarządzanie, odbiór” oraz “Biblioblog w pigułce – poradnik dla bibliotekarzy”, a także wielu artykułów. Ekspert ds. bibliotek oraz prowadząca szkolenia dla bibliotekarzy i czytelników bibliotek. Od 2016 r. redaktor naczelna czasopisma “Biblioteka Publiczna” oraz doktorantka IINiB UJ.