Tanie książki – jak czytać i nie przepłacać?

Zobacz jak czytać i jednocześnie zaoszczędzić – zachęca portal inowroclaw.pl. Publikuje on krótki materiał z poleceniem źródeł do kupowania książek, ale pojawia się tu także akcent wypożyczania.

W materiale o tanich książkach o tym jak je zdobyć za niewielkie pieniądze lub bezpłatnie. W poleceniu m.in. antykwariaty, które oferują książki w ogromnym wyborze i „powalająco dobrych cenach”, a także o księgarniach internetowych, dla osób, które lubią okazje i promocje.

Autorzy tekstu namawiają także do przyjaźni z biblioteką i podają, że w bibliotekach są nowości zupełnie za darmo. Oto fragment:

W dzisiejszych czasach już mało kto, oprócz szkolnych dzieciaków, pamięta o bibliotece. Jeśli lubisz jednak oszczędzać, koniecznie odśwież tę znajomość. Wypożyczanie książek w bibliotece Cię nic nie kosztuje.

Czytaj więcej na inowroclaw.info.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com

Lektury do czytania i słuchania

Biblioteki cyfrowe w Polsce