Biblioteka Publiczna nr 2/2017

Właśnie ukazał się drugi numer czasopisma „Biblioteka Publiczna”, którego tematem przewodnim są: Biblioteki po nowemu. Zapraszam do lektury!

Czasopismo „Biblioteka Publiczna” ma charakter instrukcyjno-metodyczny. W treści każdego numeru znajdziesz scenariusze, porady, praktyczne przykłady, a także odpowiedzi na nurtujące prawne pytania. Znajdziesz tu także informacje na temat tego, gdzie i jak pozyskiwać fundusze na projekty i działalność biblioteczną. Biblioteka Publiczna to pomoc w codziennej pracy bibliotekarza i źródło wielu inspiracji!

ZAWARTOŚĆ NR 2 I OPIS ARTYKUŁÓW – KLIKNIJ i ZOBACZ!

Biblioteka Publiczna nr 2/2017

„Biblioteka Publiczna”, jak książka, ma wiele do zaoferowania. Jej strony zapisują bibliotekarze – zachęcam do publikowania artykułów o waszych bibliotekach i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi bibliotekarzami.

red. nacz. czasopisma „Biblioteka Publiczna”
www.bibliotekapubliczna.com