Infrastruktura Bibliotek – spotkania informacyjne poświęcone priorytetowi

W związku z dużym zainteresowaniem Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa (Priorytet 2 „Infrastruktura bibliotek 2016-2020”) Instytut Książki planuje zorganizowanie cyklu spotkań informacyjnych poświęconych priorytetowi.

Spotkania – w zależności od potrzeb – mogą być poświęcone zagadnieniom związanym ze składaniem wniosków do „Infrastruktury bibliotek” (dla potencjalnych Wnioskodawców) oraz sprawom związanym z prowadzeniem i rozliczaniem zadań (dla Beneficjentów).

Ze względów logistycznych planujemy organizowanie spotkań dla grup liczących od kilkunastu do kilkudziesięciu uczestników.

Biblioteki zainteresowane przeprowadzeniem spotkania w swojej okolicy (sugerujemy biblioteki powiatowe lub wojewódzkie) prosimy o kontakt mailowy na adres: a.zagorska@instytutksiazki.pl

Zgłoszenia propozycji spotkania przyjmujemy do 31 marca 2017 r. Prosimy o podanie miejscowości, przybliżonej liczby osób/podmiotów zainteresowanych spotkaniem oraz interesującej Państwa tematyki.

Źródło: instytutksiazki.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com