Bibliotekarzu, praca czeka!

Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę! Praca dla bibliotekarzy czeka m.in. w województwach: mazowieckim (13), śląskim (4), pomorskim i dolnośląskim (3). Poszukiwani są bibliotekarze, nauczyciele bibliotekarze, pomocnicy bibliotekarzy oraz stażyści.

Szczegóły ofert w zakładce Praca

• województwo dolnośląskie – 3
  • województwo kujawsko-pomorskie – 2
  • województwo łódzkie – 4
  • województwo małopolskie – 1
  • województwo mazowieckie – 4 + 9 BN
  • województwo podlaskie – 1
  • województwo pomorskie – 3
  • województwo śląskie – 4
  • województwo warmińsko-mazurskie – 2
  • województwo wielkopolskie – 2
  • województwo zachodniopomorskie – 2

Proszę o nie przesyłanie CV, ponieważ:

Lustro Biblioteki nie pośredniczy w zatrudnianiu osób w instytucjach, a jedynie agreguje oferty pracy umożliwiając pracodawcom zamieszczenie informacji o wakatach. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. zabronione jest przysłanie i rozpowszechnianie danych osobowych, m.in. zawartych w Curriculum Vitae, innym podmiotom lub instytucjom. Wobec tego Redakcja Lustra Biblioteki nie przyjmuje, nie publikuje oraz nie rozpowszechnia CV.