Biblioteka Publiczna nr 1/2017

Zapraszam do lektury pierwszego numeru nowego czasopisma „Biblioteka Publiczna”. To specjalistyczne pismo branżowe skierowane do wszystkich bibliotekarzy i pracowników bibliotek.

Naszym celem jest przekazanie sprawdzonych w praktyce i jak najbardziej wartościowych materiałów oraz porad przydatnych w pracy każdego bibliotekarza. Chcemy, by „Biblioteka Publiczna” była pomocą warsztatową, a także miejscem dzielenia się doświadczeniami oraz by poruszała ważne (nieraz trudne) tematy środowiskowe.

SPIS TREŚCI NR 1 – KLIKNIJ i ZOBACZ!

czasopismo Biblioteka Publiczna

Z wielką radością oddaję w Państwa ręce pierwszy numer „Biblioteki Publicznej”. Mam nadzieję, że czasopismo spotka się z Państwa uznaniem, życzliwym odbiorem, a jego lektura stanie się źródłem wielu inspiracji.

red. nacz. czasopisma „Biblioteka Publiczna”
www.bibliotekapubliczna.com