TEN regał ma być biblioteką prezydenta USA

Wraz z wyborem nowego prezydenta USA wszyscy wiedzieli, że zmieni się wiele. Oprócz reform, nowych ustaw i politycznych rozmów metamorfozę przechodzi także Biały Dom. Wnętrza siedziby Donalda Trumpa także muszą zyskać nowy wygląd. Uwagę ludzi z całego świata zwrócił TEN regał.

TEN regał ma być biblioteką prezydenta USA

Regał na którym piętrzyły się książki za kadencji Baracka Obamy opustoszał. Obecny 45. prezydent Stanów Zjednoczonych urządził go po swojemu. Regał w Departamencie Stanu zamienił w wystawę… autobiografii Donalda Trumpa.

Odwiedzający Biały Dom nie kryją zdziwienia zaistniałą sytuacją. 26 stycznia Christopher Hayes, dziennikarz MSNBC, opublikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcie, które dostał w prywatnej wiadomości. I tak się zaczęło…

prezydent USA

Oto lista książek z regału prezydenckiego:

• Trump 101: The Way to Success
  • Midas Touch: Why Some Entrepreneurs Get Rich-And Why Most Don’t