36 ofert pracy dla bibliotekarzy

Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę! Najwięcej pracy w charakterze bibliotekarza czeka w województwach: mazowieckim (17), pomorskim (4), śląskim i małopolskim (po 3).

Szczegóły ofert w zakładce Praca

Lustro Biblioteki nie pośredniczy w zatrudnianiu osób w instytucjach, a jedynie agreguje oferty pracy umożliwiając pracodawcom zamieszczenie informacji o wakatach. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. zabronione jest przysłanie i rozpowszechnianie danych osobowych, m.in. zawartych w Curriculum Vitae, innym podmiotom lub instytucjom. Wobec tego Redakcja Lustra Biblioteki nie przyjmuje, nie publikuje oraz nie rozpowszechnia CV.