Kalendarium konferencji i wydarzeń bibliotecznych 2017

Tylko w Lustrze Biblioteki prezentujemy przyszłoroczne konferencje i wydarzenia skierowane dla bibliotekarzy i miłośników książek. Zobaczcie, gdzie warto się pojawić i rezerwujcie terminy w kalendarzach!

W nowej aktualizacji Kalendarium znalazły się łącznie 22 wydarzenia organizowane przez rożne instytucje, w tym 9 konferencji, 9 wydarzeń oraz 4 propozycje targów książek. Wydarzenia odbędą się w terminach od marca do października 2017 roku.

Zgłoś i promuj swoją konferencję

Jeśli chcesz, by Twoja konferencja lub wydarzenie znalazły się w Kalendarium napisz do nas na adres redakcja@lustrobiblioteki.pl.

Patronat Lustra Biblioteki

Jeśli chcesz, by Lustro Biblioteki objęło Twoją konferencję lub wydarzenie patronatem, a relacja pojawiła się na naszej stronie i mediach społecznościowych – zaproś nas pisząc bezpośrednio na adres redakcja@lustrobiblioteki.pl. Zasady przyznawania patronatu dostępne są w zakładce Patronat Lustra Biblioteki.

Rezerwujcie terminy i do zobaczenia w jednym z wielu miast Polski!

Źródło zdjęć: pixabay.com