Bezpłatne szkolenia dla bibliotekarzy z woj. warmińsko-mazurskiego

Zapraszamy bibliotekarzy na bezpłatne szkolenia dotyczące tematyki książek elektronicznych, e-czytelnictwa, platform z dostępem do e-booków oraz internetowych wypożyczalni i usług elektronicznych.

Szkolenie odbędzie się 27 września 2016 roku w Olsztynie w godzinach 10:00 – 13:00. Gospodarzem spotkania została Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie. Tematem przewodnim spotkania jest „NASBI/OSBI w sieci profesjonalnych e-booków”. Szkolenie poprowadzi Barbara Maria Morawiec redaktor naczelna Lustra Biblioteki oraz Adam Popek z Grupy Wydawniczej Helion.

Program spotkania obejmuje wykład oraz warsztaty (liczba miejsc ograniczona). Szkolenie jest bezpłatne.

Zgłoszenia przyjmuje Dział Analiz i Współpracy z Regionem WBP w Olsztynie:

• formularz zgłoszeniowy
  • liczba miejsc (szczególnie na warsztaty) jest ograniczona
  • zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2016 roku.

Uczestnicy spotkania otrzymają materiały. Zapewniamy również poczęstunek.

W najbliższym czasie poinformujemy o kolejnych szkoleniach dla bibliotekarzy z innych województw.

Źródło zdjęć: pixabay.com